Dětské peněženky motivují k zodpovědnosti

Prv

Dětské peněženky jsou bezpečné pro děti i jejich finance

Roztomilé dětské peněženky jsou skladné a při výrobě je myšleno na to, aby se minimalizovalo riziko úrazu. Všechny její části jsou nejčastěji vyrobeny z textilních a umělých měkkých, hladkých materiálů. Pokud je peněženka členitá, přihrádky určené na mince a bankovky jsou většinou jištěny klasickým či suchým zipem a pouzdrová část na stravenky či další doklady pevně drží. Větší jistotu z obavy proti ztrátě poskytne také možnost zavěšení na krk či karabinka na poutko.

Princezny jsou vděčné téma, žádná holčička takovou peněženku neodmítne. | Foto: penezenky-ahal.cz

id="atraktivni-design-pomuze-detem-nikde-ji-nezapomenout">Atraktivní design pomůže dětem nikde ji nezapomenout První peněženku dětem vybírejte ideálně ve stylu jejich oblíbených televizních hrdinů, zvířat, barev či jiných zaručených preferencí. Je velmi důležité, aby se jim motivy líbily a chtěly ji tak mít stále na očích. Tak si na ni nejsnadněji zvyknou a vy budete mít jistotu, že se jejich finanční prostředky někde neztratí.

Dítko si může vystačit i s mincovníkem. | Foto: penezenky-ahal.cz

Do první peněženky nezapomeňte vložit také milý vzkaz nebo nějakou drobnost v podobě sladkosti či malého dárku např. v podobě náramku či miniautíčka. Z čistě výchovných důvodů by v peněžence neměl chybět ani věku přiměřený finanční vklad, abyste dětem dali jasně najevo, že mají důležitou novou povinnost. Správně vybraná peněženka zkrátka udělá spolehlivě radost každému dítěti. Která se bude nejvíce líbit tomu vašemu? Podívejte se na penezenky-ahal.cz a vyberte si! id="atraktivni-design-pomuze-detem-nikde-ji-nezapomenout">Atraktivní design pomůže dětem nikde ji nezapomenout První peněženku dětem vybírejte ideálně ve stylu jejich oblíbených televizních hrdinů, zvířat, barev či jiných zaručených preferencí. Je velmi důležité, aby se jim motivy líbily a chtěly ji tak mít stále na očích. Tak si na ni nejsnadněji zvyknou a vy budete mít jistotu, že se jejich finanční prostředky někde neztratí.

Dítko si může vystačit i s mincovníkem. | Foto: penezenky-ahal.cz

Publikováno: 19. 07. 2019

Kategorie: Výchova

Autor: Romana Doležalová