Tipy na levné, a přitom úžasné dárky pro děti

Vánoce se blíží mílovými kroky, a pokud ještě nemáte všechny dárky pro své milované děti, neměla byste příliš dlouho otálet. Ale co když už „všechno mají“ a nerada byste vyhazovala spoustu peněz za věci, které budou ležet ladem? Nebojte se toho a inspirujte se našimi tipy!

Hravé pantofle

Jak přimět dítko, aby nechodilo bosé po studené podlaze? Naprosto jednoduše: pořiďte mu krásné pantofle - Třeba ty v podobě lepardíka. Čím originálnější papuče vyberete, tím lépe. Váš potomek v nich bude i spát!

3D tričko The Mountain

Malé děti si sice na módu příliš nepotrpí, ale není jediný důvod, proč jim nepořídit alespoň jeden stylový kousek. V případě triček značky The Mountain jde o velmi povedené motivy zvířat, které vypadají jako živá. Děti je milují!

Hra Twister

Co s dětmi, které by nejraději trávily většinu času na tabletu či před televizní obrazovkou? Musíte je zabavit atraktivní hrou. Twister (ne Twitter! :-)) si okamžitě oblíbí a nebudou chtít přestat. Ve verzi od Hasbra jsou navíc obsaženy i další zábavné společenské hry.

Švihadlo s počítadlem

Pohyb musí bavit a se švihadlem opatřeným počítadlem je skákání mnohem zábavnější. Pokud vaše děti rády skáčou, uděláte jim tímto kouskem velkou radost!

Knížka s elektronickou tužkou

Knihy s elektronickou tužkou zkrátka frčí! Ať už zvolíte Lidské tělo, Dinosauři nebo třeba Hlavolamy pro chytré hlavičky, určitě nešlápnete vedle. Děti se dozví spoustu nových informací, a to velmi zábavnou formou. Stačí, když se tužkou dotknou černého puntíku. Rozsvítí-li se zelené světlo, odpověděli správně, nesprávná odpověď rozsvítí červené světýlko. Všechny skvělé vánoční dárky pro děti seženete v oblíbeném e-shopu darek.cz. Veselé Vánoce!

Publikováno: 17. 12. 2018

Kategorie: Hry a hračky

Autor: Romana Doležalová