Maxíkova školka a jesle Praha rozvíjí dovednosti a talent u dětí od 1 roku věku

Chcete najít pro své dítko mateřskou školku, u níž si budete jisti, že je kvalitní, učitelky se svěřeným holčičkám a kloučkům maximálně věnují, je jim podávána zdravá a chutná strava a naučí se hravou formou i anglický jazyk? Pak vás nadchne Maxíkova školka, jejíž součástí jsou i jesle, a tak zde mohou docházet už děti od 1 roku věku.

Maxíkova školka Praha 6

Jistě vás potěší, že najdete Maxíkovu školku na 7 místech v Praze a dvou mimo ni. Kupříkladu školka Praha 6 Petřiny, stejně jako ostatní pobočky, zaměstnává jen ty, kteří si přejí dávat dětem v nejcitlivějším období života jen to nejlepší. Předávat jim znalosti, vzdělávat je. Tým sestává z osob z různých věkových kategorií, jsou zde profesionálové. Důraz je kladen na perfektní komunikaci s rodiči dětí, dětem se věnují denně s plným nasazením a „dělají to srdcem“.

Aby vaše dítě mohlo docházet do jazykové školky Praha 6, je nutné zaplatit měsíčné školné ve výši 5 000 Kč. V ceně není zahrnuta strava a hygienické potřeby. Cena je pevně daná, tedy za docházku, nezáleží na tom, zda dítko dorazí jednou nebo 5x za týden, dopoledne nebo na celé dny. Jde o tzv. měsíční paušál, na vás je, jak často budete služeb využívat.

Jestliže si přejete služeb školky využívat jinak než 5x týdně celý den, je možné na vyžádání docházku smluvně upravit. Co se týče absencí, neposkytuje se za ně kompenzace. Cena je all inclusive.

Děti do věku 24 měsíců zůstávají ve školce maximálně do 15 - ti hodin.

Nechte se inspirovat referenčními dopisy

Na webových stránkách jazykova-skolka.cz najdete mnohé informace a fotografie, které vám o školce napoví víc. Jistě se vám budou hodit i referenční dopisy. Díky nim se budete moci přesvědčit, jak se rodičům líbil přístup školky na různých jejích pobočkách.

Jazyková školka a jesle Praha jsou vám nadosah. Budete jistě spokojeni.

Publikováno: 08. 02. 2024

Kategorie: Praktické tipy

Autor: Kamila Novotná