Hoďte tátovi dítě na záda!

Máte plné ruce dětí a pro samou práci nevíte, kam dřív skočit? Připadáte si jako perpetuum mobile, které jede na full time nonstop a bez zastavení? Pak pro vás máme radu, jak část povinností hodit na krk tátovi. Přestože pánové obvykle bývají živitelé rodiny a většinu času tráví v práci, volnou chvíli na procházku určitě občas ušetří. Aby se coby dočasné chůvy cítili dobře, a přitom dostatečně mužně, je dobré vyměnit kočár za nosící krosny.

Pánská jízda s krosnou

Pánům s dítětem na zádech zůstanou volné ruce a díky své přirozené síle si budou připadat jako chlapáci. Rádi uleví něžné kráse, převezmou na svá bedra desetikilové břemeno plné lásky a citu a dovolí odpočinout ženiným napjatým zádům i nervům. Pánové mají ve výběru jasno. Kočárek raději vymění za produkt k nošení. A pokud mají na výběr z nosítek, rozhodně sáhnou po krosně. Nosící krosna má totiž jasně daná pravidla, dítě je v ní pevně ukotvené a ani jeden z aktérů se nepotí.

Baby tuning

Krosna je prostě vytuněné nosítko. Má pevnou konstrukci, opěrky pro postavení na zem, praktickou stříšku proti slunci a větru, dokonce i pláštěnku, takže ani náhlý déšť novodobé parťáky nepřekvapí. Velmi oblíbené jsou rovněž třmeny na nožky, které dítěti uleví v polohování. Obliba krosen prudce roste se zvyšujícím se věkem potomka. Dovnitř může už půlroční dítě, které umí samo sedět, ale stejně dobře poslouží pro dvou, tří až čtyřleté děti, které ještě samy neujdou větší vzdálenost a v náručí nebo za krkem by se hodně pronesly. Tatínci si díky krosně zvednou sebevědomí, jakými že jsou statnými nosiči a u maminek získají kladné body za to, jak láskyplně a rádi o své synky i dcerky pečují. Protože jedině s krosnou je bude společné „venčení“ skutečně bavit. Do krosny i nosítka je vhodné děti oblékat do funkčního oblečení. Navštivte e-shop https://www.zkusmerino.cz/ pro velký výběr dětského oblečení z merino vlny. ZkusNositko.cz K Hádku 1576/12 Praha-Dubeč 107 00 Tel: 777 534 728 Email: info@zkusnositko.cz https://www.zkusnositko.cz/

Publikováno: 17. 08. 2020

Kategorie: Výlety a cestování s dětmi

Autor: Romana Doležalová