Ubytování pro školy v přírodě umožňuje parádní lyžovačky v Krkonoších

Lyžařské zájezdy a školy v přírodě jsou mezi studenty středních i základních škol velice populární. Děti mile rády využití každé příležitosti legálně se ulít z vyučování. Není přece nic lepšího než si týden užívat se svými kamarády parádní lyžovačky v Krkonoších. Pro kantory je však zásadní otázka ubytování pro školy v přírodě, neboť kvalitní a solidně zařízené hotely se velmi rychle plní.

Proč bydlet v hotelu na horách?

Už samotná atmosféra horské chaty musí všechny účastníky školy v přírodě ohromit. Příjemné rodinné prostředí s usměvavým personálem zanechá v dětech nezapomenutelné zážitky. Všichni zaměstnanci ubytování pro školy v přírodě se navíc budou snažit o plné uspokojení všech potřeb, abyste ze školy v přírodě odjížděli maximálně spokojení. Při ubytování celé třídy navíc dostane zajímavou slevu.

Proč se vydat na lyžovačku do Krkonoš?

Moderní hotel pro rodiny s dětmi poskytuje dostatečně pohodlné zázemí, abyste si mohli přes den užívat skvělých svahů. Ski areál Benecko je pro lyžování s dětmi naprosto ideální, neboť si na své přijdou jak začínající lyžaři, tak i mírně pokročilí nebo sportovně ladění lyžaři. Nejmenší děti nemusíte nutit na lyže, protože je zde možnost bobování a sáňkování v odděleném prostoru.

Jak kvalitní jsou zde sjezdovky?

Alfou a omegou každé zimní školy v přírodě jsou samozřejmě sjezdovky. Ty v Benecku jsou dostatečně široké a precizně upravované. Tím pádem zajišťují bezpečnou a klidnou jízdu jak začínajícím, tak pokročilejším lyžařům. Umělé zasněžování zase slibuje dostatečné množství sněhu, takže se nemusíte bát, že byste místo lyží tahali turistickou obuv. Úschovu lyží nabízí i hotel pro děti. Chcete dopřát dětem ojedinělý zážitek? Vezměte je na zimní školu v přírodě, na kterou jen tak nezapomenou!

Publikováno: 17. 09. 2020

Kategorie: Výlety a cestování s dětmi

Autor: Romana Doležalová